MENU

Szafki szkolne wykonane są z najwyższej jakości blachy stalowej. Wieniec dolny szafy wykonany jest z blachy ocynkowanej, co jest dodatkowym zabezpieczeniem przed korozją. Do malowania używamy farb proszkowych największych światowych producentów. Bogata kolorystyka standardowa – 16 kolorów RAL. W wykonaniu standardowym oferujemy zamki cylindryczne z ryglem w 1 lub 3 punktach (w niektórych modelach). Istnieje również możliwość zamówienia innych zamków wg indywidualnych potrzeb klienta. Większość z proponowanych szaf może być ustawiana na podstawach do szaf ubraniowych lub wykonana z nóżkami. Metalowe meble socjalne naszej produkcji posiadają deklaracje i certyfikaty zgodności z polskimi i europejskimi normami oraz atest higieniczny wydany przez PZH.

Dla młodszych uczniów oferujemy szafy ubraniowe o wysokości 1450 mm. W drzwiach szaf ze schowkami wykonane są otwory wentylacyjne, pozwalające na swobodną wymianę powietrza w szafie. Szafy schowkowe wykonane są w różnych wersjach cenowych – w zależności od grubości i rodzaju blachy z jakiej są wykonane (m.in. ocynkowana, kwasoodporna).

Oferujemy również szafki schowkowe z dodatkowym wyposażeniem:
– drążek z haczykami,
– półka na książki, zeszyty oraz podręczne drobiazgi
 
SZAFY DLA PRZEDSZKOLAKÓW SUM S

W swojej ofercie posiadamy również szafy Sum S dla dzieci przedszkolnych o wysokości 1350 mm. Nawet najmłodsze dzieci bez trudności powieszą ubranie i sięgną do półek. Szatnia przedszkolna wyposażona w szafki ubraniowe wzmaga samodzielność dzieci. Dzieci posiadające swoje własne, indywidualne szafki, chętniej oraz aktywniej przygotowują się do zajęć przedszkolnych. W standardzie szafa zamykana zamkiem cylindrycznym z ryglem w 1 pkt.

Inne opcje zamknięcia:
– rygiel w 3 pkt.,
– uchwyt z zamknięciem na magnes.
 
SZAFY DLA 6-LATKÓW SUM S

Szafka ubraniowa Sum S posiada wysokość 1500 mm, dzięki czemu młodsze dzieci mają do dyspozycji więcej miejsca niż przy szafkach schowkowych oraz bez trudu powieszą ubranie i sięgną do półek. Szafka wyposażona jest w drążek z haczykami, haczyk na drzwi oraz półki na książki, zeszyty i podręczne drobiazgi.

Oferujemy również inne typy mebli socjalnych z oryginalnymi perforacjami drzwi, o wysokości 1560 mm, 1650 mm. Stanowią one uzupełniającą ofertę dla odbiorców ceniących sobie niepowtarzalność, solidność wykonania i wysoką jakość.

To tylko próbka naszych możliwości. Zrealizujemy prawie każde Państwa zamówienie!

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do
gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj. zamknij